فروش آلو خشک
خانه / آلو آفتابی / خرید آلو آفتابی مرغوب در بسته فله

خرید آلو آفتابی مرغوب در بسته فله

خرید آلو آفتابی مرغوب در بسته فله قیمت ارزانتری دارد از همین جهت اغلب مراکز فروش و یا کارخانه های تولید فراورده ماننده لواشک و غیره آلو آفتابی را به این شکل خریداری میکنند. آلو آفتابی میوه خشک شده بسیار خوشمزه میباشد که سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی میباشد. آلو آفتابی محصولی است که تا چند ماه خراب نمیشود و همان حالت اولیه خود را در زمان های غیر برداشت آلو حفظ میکند.

وضعیت فروش آلو آفتابی در نیمه اول و دوم سال

محصولات طبیعی ماننده آلو آفتابی در زمان های مشخص تولید و به بازار عرضه میشود. نیمه اول سال فصل تولید آلو آفتابی تازه و امسالی نیست و اغلب آلو هایی که در بازار در نیمه دوم سال در مراکز فروش عرضه میشوند اغلب برای نیمه دوم سال قبل میباشند. در اول سال که به ماه های خرداد و تیر که نزدیک میشویم آلو آفتابی در بازار بسیار کم میشود و کسانیکه خواهان خرید آلو آفتابی بصورت عمده هستند اغلب نمیتوانند این محصول در حجم مورد نظر خود تهیه کنند.

و اما در نیمه دوم سال و آغاز برداشت و تولید انواع آلو شرایط فرق کرده و آلو افتابی در حجم های مختلف و بصورت تناژ قابل دسترس خریداران میباشد. در این زمان از سال قیمت آلو آفتابی نیز ارزانتر شده و شما میتوانید با کیفیت ترین آلو را با قیمت مناسب خریداری کنید.

خرید آلو آفتابی مرغوب در بسته فله

آلو آفتابی مرغوب از کجا بخرم ؟

آلو آفتابی مرغوب از کجا بخریم ؟ این سوالی است که شاید همه شما به آن فکر کرده اید. 

برای خرید آلو آفتابی مرغوب و دسترسی به مرکز فروش آن بهترین روش خرید اینترنتی میباشد. اینترنت بهترین راه برای رسیدن به شرکت تولیدی آلو افتابی میشود بدون اینکه از کسی سوال یا کمک بخواهید. اینترنت و کسب و کار اینترنتی شاید برای برخی از افراد قابل اعتماد نباشد اما با جست و جو ساده شما میتوانید مراکز معتبر فروش آلو آفتابی را بیابید و خرید خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه انجام دهید.

شرکت خشکبار رایکا از جمله شرکت های تولیدی آلو آفتابی و غیره میباشد که بصورت اینترنتی و حضوری انواع آلو آفتابی ، آلو خشک ، آلو بخارا درجه یک را در بسته فله و استاندارد به قیمت ارزان عرضه میکند.

خرید آلو آفتابی مرغوب در بسته فله

خرید آلو آفتابی مرغوب در بسته فله

شرکت خشکبار رایکا در قطب تولید آلو آفتابی یعنی شهرستان نیشابور فعالیت دارد. شهرستان نیشابور سالانه بیش از 100 هزار تن آلو افتابی تولید میکند که ظرفیت تامین و صادرات آلو آفتابی را نیز به خود داراست. شما مشتریان گرامی با مراجعه به شرکت و یا از طریق همین سایت میتوانید با مدیریت فروش تماس بگیرید و آلو آفتابی را به قیمت درب شرکت خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو بخارا

فروش عمده آلو بخارا ممتاز

فروش عمده آلو بخارا ممتاز برای خریداران این محصول در این مرکز فروش فراهم گشته …

بازرگانی رایکا