فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک سیاه / خرید آلو خشک سیاه بسته بندی شده

خرید آلو خشک سیاه بسته بندی شده

خرید آلو خشک سیاه بسته بندی شده در اوزان مختلف بصورت کاملاً سورت شده و بهداشتی از طریق شرکت بازرگانی خشکبار رایکا امکان دارد و شما میتواند آلو خشک درجه یک را بصورت عمده از این مجموعه تهیه کنید. آلو خشک سیاه دارای طعم های مختلف میباشد زیرا از انواع آلو خشک تولید میشود. طعم های ترش و ملس از طعم های پرطرفدار این محصول میباشد که در بازار بصورت فله و بسته بندی عرضه میشود. بسته بندی آلو خشک سیاه با وزن های مختلف انجام میشود که شامل :

  1. 30 کیلو
  2. 10 کیلو
  3. 5 کیلو
  4. 1 کیلو
  5. 400 گرمی

فروش آلو خشک سیاه از نیشابور

فروش آلو خشک سیاه از حیطه تولید آن که شهر نیشابور بوده و هست انجام میشود که با توجه به این مرکزیت اغلب خریداران آلو خشک سیاه و دیگر انواع دیگر آلو خشک را بصورت عمده تهیه میکنند.

فروش آلو خشک سیاه به عنوان خدمتی که در تلاشیم طبق خواسته خریداران محترم ارائه گردد سبب بر این شده تا بیش از پیش آلو نیشابور به شهرت خاص دست پیدا کند. متقاضیانی که در در استانهای مختلف کشور هستند همیشه سعی داشته اند تا آلو خشک را از قطب تولید آلو خشک تهیه کنند که دسترسی به این امر از طریق شرکت بازرگانی خشکبار رایکا بسیار آسانتر شده است.

شرکت خشکبار رایکا با عرضه محصولات خود بصورت اینترنتی توانسته محصولات خود را باقیمت مناسب و بدون واسطه عرضه کند . و مشتریان نیز از این طریق میتوانند براحتی با این مجموعه ارتباط برقرار کنند.

خرید آلو خشک سیاه بسته بندی شده

قیمت آلو خشک سیاه در مرکز تولید آن

قیمتی که در مرکز فروش آلو خشک ارائه داده میشود از سایر نقاط و مراکز دیگر بسیار بصرفه تر و ارزان تر بوده است. این موضوع سبب بر این شده تا متقاضیانی که قصد خرید عمده آلو خشک سیاه را دارند بتوانند به این مرکز فروش مراجعه کنند و محصول خود را با قیمت ارزان و البته با سود بیشتر خریداری کنند.

در سایر نقاط کشور که آلو خشک سیاه در مراکز فروش خشکبار و مواد غذایی نیز عرضه میشود قیمت نسبتاً بیشتری دارد که دلیل آنهم اکثراً هزینه حمل و نقل ، خرید با واسطه و غیره میباشد. 

خرید آلو خشک سیاه بسته بندی شده

خرید آلو خشک سیاه بسته بندی شده

با توجه به اینکه شهر نیشابور ارزانترین آلو خشک سیاه و انواع دیگر آن را عرضه میکند میتوانید آین محصول را با بسته بندی های استاندارد نیز سفارش دهید.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا این محصول را با بهترین کیفیت و بسته بندی مناسب به شما مشتریان عزیز عرضه میکند. جهت هماهنگی جهت خرید این محصول و اطلاع از قیمت آن میتوانید از طریق این سایت با مدیریت فروش شرکت خشکبار رایکا تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت و با کیفیت مناسب توسط بازرگانی رایکا صورت میگیرد. …

بازرگانی رایکا