فروش آلو خشک
خانه / آلو بخارا / سایت فروش آلو بخارا نیشابور

سایت فروش آلو بخارا نیشابور

سایت فروش آلو بخارا نیشابور عرضه کننده انواع آلو بخارا درشت و ریز در کیفیت های درجه یک و درجه دو و ارسال همه روزه آن در حجم های مختلف به سراسر کشور.

آلو بخارا ازمحصولاتی است که در بازار فروش بالایی داشته و از خرید های همیشگی مراکز فروش مواد غذایی ، رستورانها و شرکت های تولیدی فراورده های خوراکی میباشد.

سایت فروش آلو بخارا این محصول را با قیمت ارزان و بدون واسطه از طریق شرکت بازرگانی خشکبار رایکا بصورت عمده و جزئئ عرضه میکند که هم اکنون میتوانید اقدام به خرید آن کنید.

کارایی آلو بخارا نیشابور در مصارف خوراکی

از آلو بخارا در چه مواردی استفاده میشود؟ در جواب این سوال باید گفت آلو بخارا تنها خشکباری است که از در مصارف مختلف خوراکی استفاده میشود که به قرار زیر است.

  • ترشک سازی
  • لواشک سازی
  • استفاده در انواع غذا و خورشت
  • استفاده در انواع شربت ماننده شربت خاکشیر و تخم شربتی
  •  تولید شیره آلو بخارا
  • تولید آب آلو بخارا

آب آلو بخارا محصولی جدید در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا میباشد که از طریق دستگاه های آب گیری این محصول بصورت کاملاً بهداشتی و غلیظ تولید میشود.

سایت فروش آلو بخارا نیشابور

قیمت فروش هر کیلو آلو بخارا در شرکت تولیدی

چگونه است که برخی بازار بزرگ خشکبار و برخی نیز شرکت های تولیدی خشکبار را جهت استعلام قیمت آلو بخارا و دیگر محصولات خشکبار انتخاب میکنند. شابد دسترس پذیری آسان و راحت را یکی از دلایل دانست.

قیمت هر کیلو آلو بخارا در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از 27 هزار تومان الی 33 هزار تومان میباشد که بستگی به نوع آلو بخارا و کیفیت آن دارد و شما مشتریان گرامی میتوانید این محصول همانطور که میبینید در حجم های مختلف خریداری کنید.

سایت فروش آلو بخارا نیشابور

سایت فروش آلو بخارا نیشابور

شهر نیشابور قطب تولید آلو در ایران بشمار میرود که توانسته تامین آلو بخارا در تناژ مختلف برای تاجران و دیگر خریداران عمده این محصول فراهم کند.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا که در این شهر نیز فعالیت دارد با تکیه به محصولات خشکبار این شهرستان بویژه آلو بخارا توانسته تامین عمده آن و همچنین صادرات آلو بخارا و دیگر انواع خشکبار نیشابور را در دست بگیرد.

سایت فروش آلو بخارا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند در هر زمان این محصول را سفارش دهند و در کمترین زمان نیز دریافت کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آب آلو

فروش آب آلو بخارا در بازار بزرگ تهران

فروش آب آلو بخارا. آب آلو بخارا یکی از نوشیدنی های برتر بوده که این …

بازرگانی رایکا