فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران. نیمه دوم سال فصل برداشت آلو و تولید آلو خشک میباشد و بازار داغ خرید و فروش آلو خشک در این موقع از سال به اوج خود خواهد رسید و بهترین زمان برای افرادی می باشد که میخواهند بهترین انواع آلو خشک را بصورت تناژ خریداری کنند.

طعم متفاوت آلو خشک و استفاده های مختلف از آن موجب شده تا به یک محصول پر طرفدار نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور تبدیل شود. هرساله بخشی عمده ای از انواع آلو خشک زرد به کشور های مختلف ارسال میشود و حاصل صادرات آن سود آوری بسیار از این محصول است که نصیب تاجران و فروشندگان آلو خشک میشود.

قیمت خرید آلو خشک

قیمت خرید آلو خشک در بازار به دو فاکتور مهم وابسته است :

  1. کیفیت محصول تولید شده
  2. خرید مستقیم یا با واسطه 

در هنگام تهیه و خرید آلو خشک دو گزینه بالا میتواند بر قیمت آلو خشک تاثیر گذار باشد. به همین دلیل شرکت خشکبار رایکا برای عرضه عمده انواع آلو خشک قیمت این محصولات را بصورت شفاف در اختیار مشتریان قرار داده است. در شرکت خشکبار رایکا عرضه آلو خشک بصورت عمده و تنی به سراسر کشور با قیمت ارزان ارسال می شود. جهت اطلاع از قیمت آلو خشک درجه یک و مرغوب همین حالا با ما تماس بگیرید.

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی

با شناخت ارزش غذایی آلو خشک و ارگانیک بودن آن تمام مردم کشور و حتی کشور های خارجی به خرید این محصول بسیار خوشمزه روی آورده اند. بدلیل تنوع و کیفیت و قیمت انواع آلو خشک و عدم شناخت کافی مشتریان از انواع آلو خشک شرکت خشکبار رایکا اقدام به عرضه و فروش این محصول بصورت مستقیم کرده است. کیفیت آلو خشک در شرکت خشکبار رایکا درجه یک بوده و بدلیل فروش بالا و حذف واسطه و سود بسیار کم این محصول را با نرخ زیر مصوب بازار به دست مشتری گرامی میرساند.

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران

نحوه سفارش آلو خشک از شرکت خشکبار رایکا

شرکت خشکبار رایکا فعالیت خود را از شهر نیشابور آغاز کرده است. همانطور که میدانید آلو خشک نیشابور بهترین آلو خشک در ایران بشمار میرود و به همین خاطر این شهر به پایتخت آلو ایران نیز شهرت یافته است. شما میتوانید نوع آلو خشک و مقدار حجم درخواستی را به ما ابلاغ کنید تا ما این محصول را در کمترین زمان ممکن آماده و به مقصد مورد نظر ارسال کنیم . از طریق این سایت میتوانید با مدیریت شرکت خشکبار رایکا تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

تولید و عرضه آلو خشک بصورت مستقیم

تولید و عرضه آلو خشک بصورت مستقیم

تولید و عرضه آلو خشک بصورت مستقیم از قطب تولید آن با قیمت ارزان در …

بازرگانی رایکا