فروش آلو خشک
خانه / آلو بخارا / فروش آلو بخارا درشت و ترش

فروش آلو بخارا درشت و ترش

فروش آلو بخارا درشت و ترش از قطب تولید آلو و ارسال آن به سراسر ایران در کمترین زمان ممکن. استان خراسان رضوی قطب تولید آلو در خاورمیانه است با بیش از تولید 100 تا 200 هزار تن آلو در سال که در راس آن شهر نیشابور قرار دارد که با نام پایتخت آلو ایران به شهرت رسیده است.

آلو بخارا ارقام ریز و درشت زیادی دارد تماماً مشتری پسند هستند. طعم های ترش و شیرین و ملس از ویژگی های منحصر به فرد این محصول میباشد که در این میان طعم ترش طرفدار زیادی دارد.

خرید و فروش آلو بخارا درشت و ترش از طریق شرکت های تولیدی خشکبار حاضر در استان خراسان رضوی صورت میگیرد که میتوانید انواع آلو بخارا را در تناژ مختلف و یا جزئئ تهیه کنید.

خرید آلو خشک نیشابور

انواع آلو بخارا درشت

همانطور که گفته شد آلو بخارا ارقام ریز درشت زیادی دارد و مشتریان طبق نیاز و سلیقه خود میتوانند هر مدل از آلو بخارا را خریداری کنند. انواع آلو بخارا درشت و خوش گوشت که خواهان زیادی دارد شامل موارد زیر میباشد.

  1. آلو طرقبه
  2. آلو حاج حسنی
  3. آلو شوقانی
  4. آلو کبرایی
  5. آلو کالیفرنیا
  6. آلو شابلون

این موارد از ارقام درشت آلو ها میباشند که در مصرف مواد غذایی و فراورده ها کاربرد زیادی دارد و نیز دارای طعم ها و رنگ های متفاوت از هم هستند.

فروش آلو بخارا درشت و ترش

خرید آلو بخارا درشت و ترش

برای خرید آلو بخارا درشت و ترش باید به یک چیز دسترسی کامل داشته باشید.

  • شرکت های تولیدی آلو در قطب تولید آن

برای دسترسی به شرکت تولیدی آلو میبایست از بصورت حضوری و یا از طریق اینترنت این مراکز را بیابید که آسان ترین راه جست و جو از طریق اینترنت میباشد که میتوانید سایت های معتبر را که ارتباط مستقیم با شرکت های تولیدی خشکبار و آلو را دارند بیابید و در همان لحظه از قیمت ها اطلاع پیدا کنید و نیز اقدام به سفارش آن کنید.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از جمله شرکت های تولیدی آلو بخارا و دیگر خشکبار میباشد که بصورت آنلاین و حضوری انواع آلو بخارا درشت و ترش را با قیمت مناسب و ارزان به مشتریان خود عرضه میکند.

فروش آلو بخارا درشت و ترش

فروش آلو بخارا درجه یک در تناژ بالا جهت صادرات

تامین آلو بخارا درجه یک در تناژ بالا از مزیت های مهم شرکت بازرگانی خشکبار رایکا میباشد. صادرات از بخش های مهم هر کشور میباشد که ایران در حوزه صادرات آلو بخارا و دیگر خشکبار از جایگاه ویژه ای برخوردار است. برای صادرات آلو بخارا به کشور های مختلف میتوانید روی شرکت بازرگانی خشکبار رایکا حساب ویژه ای باز کنید.

این شرکت با داشتن کار کنان و متخصصین مجرب در حوزه آلو و دیگر خشکبار توانسته محصولی با کیفیت و در شأن مشتری تولید و عرضه کند. شما مشتریان گرامی میتوانید انواع آلو بخارا درشت و درجه یک را با قیمت مناسب و در بسته بندی های زیبا در اوزان مختلف از این این مجموعه سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن نیز آنرا دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

خرید آلو بخارا تازه نیشابور به صورت مستقیم

خرید آلو بخارا تازه نیشابور به صورت مستقیم یکی از موضوعاتی است که در نیمه …

بازرگانی رایکا