فروش آلو خشک
خانه / آلو حاج حسنی / فروش آلو حاج حسنی بدون واسطه و با قیمت ارزان

فروش آلو حاج حسنی بدون واسطه و با قیمت ارزان

فروش آلو حاج حسنی بدون واسطه و با قیمت ارزان بصورت عمده و جزئئ توسط شرکت بازرگانی خشکبار رایکا عرضه میشود. آلو خشک حاج حسنی از جمله محصولاتی میباشد که مورد استقبال تمامی خریداران قرار گرفته است و هرساله توسط شرکت رایکا بصورت تناژ بالا و جزئئ عرضه میشود.

این شرکت همیشه سعی بر این داشته تا محصولی را که بدست مشتریان میرساند دارای کیفیت مناسب ، قیمت مناسب و ارزان و بسته بندی استاندارد باشد.

فروش آلو حاج حسنی بدون واسطه و با قیمت ارزان

آلو حاج حسنی و خواص آن

آلو حاج حسنی محصول بومی شهرستان نیشابور بحساب می آید. این محصول بسیار خوشمزه طعم ترش دارد که برای طبخ در انواع خوراک و استفاده در انواع فراورده قرار میگیرد. نوع آلو خشک حاج حسنی بیشترین مصرف را در طبخ غذا ها دارد و باعث میشود طعم لذیذی به انواع غذا بدهد. همچنین میتوان به خواص فوق العاده آن نیز پی برد این خواص شامل:

  • تقویت سیستم گوارشی
  • تقویت استخوان های بدن
  • شفاف سازی پوست 
  • استحکام ریشه مو
  • مقوی برای زنان در زمان بارداری 
  • انرژی زا 

همچنین دارای انواع ویتامین های ضروری بدن ماننده ویتامین D . A . C میباشد و سه عدد در روز میتوان به تمامی این موارد دست یافت.

فروش آلو حاج حسنی بدون واسطه و با قیمت ارزان

فروش آلو حاج حسنی نیشابور

فروش آلو حاج حسنی نیشابور در بازار در دو نوع درجه عرضه میشود نوع درجه یک و ممتاز این محصول قیمت بیشتری نسبت به نوع درجه دو این محصول دارد و همچنین کیفیت های آنهم با یکدیگر فرق دارد.

اغلب مشتریان خواهان نوع درجه دو این محصول میباشند زیرا بیشتر برای تولید لواشک ، ترشک ، و دیگر فراورده ها مورد استفاده قرار میگیرد.

نوع درجه یک آلو حاج حسنی نیز بیشتر توسط تاجران خشکبار خریداری میشود و جهت صادرات آلو خشک به تمام نقاط جهان ارسال میشود.

فروش آلو حاج حسنی بدون واسطه و با قیمت ارزان

قیمت آلو حاج حسنی نیشابور

قیمت آلو حاج حسنی نیشابور در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا به نرخ هر کیلو 28 هزار تومان عرضه میشود که البته این قیمت نوع درجه یک آلو حاج حسنی میباشد. جهت اطلاع از نرخ قیمت درجه دو این محصول و خرید آن با مدیریت فروش شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com
بازرگانی رایکا