فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک سیاه / فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت و با کیفیت مناسب توسط بازرگانی رایکا صورت میگیرد. آلو خشک سیاه و انواع دیگر آلو خشک به صورت عمده و جزئئ به فروش میرسد.

آلو خشک سیاه در بسته بندی های مختلف و یا به صورت فله ای در این مرکز فروش عرضه میشود.

تولید آلو خشک سیاه

تولید آلو خشک سیاه در شهر های متعددی در حال انجام است که یکی از مراکز تولید و فروش این محصول این مجموعه میباشد که این محصولات را به صورت مستقیم عرضه میکنیم. ایران با داشتن باغات برداشت آلو توانسته اند بخش عمده ای از این محصول را تولید کنند که بزرگ ترین استان تولید کننده این محصول استان خراسان رضوی میباشد که قطب تولید آلو خشک در ایران میباشد. این تولید توانسته موقعیت اقتصادی ویژه ای برای تاجران و فعالان اقتصادی به وجود بیاورد تا بتوانند آلو خشک با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنند.

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

همانطور که گفته شد این مرکز تولید کننده انواع آلو خشک و آلو بخارا میباشد. این مرکز به دلیل حذف واسطه ها و دلال محصولات خود را با کیفیت خوب و قیمت ارزان تر نسبت به دیگر مراکز عرضه میکند.

آلو خشک سیاه از محصولاتی بوده که اغلب در رستورانها و مراکز فروش محصولات غذایی بیشترین مصرف را دارد. این محصول به دلیل طعم و رنگ بی نظیر آن مورد استقبال این مراکز قرار گرفته است. شرایط فروش این محصول در بازار خارجی هم به همین شکل است و کشور های ماننده امارات و قطر بیشترین درخواست کننده این محصول بوده اند که البته حاشیه سود بالایی برای تاجران و فعالان اقتصادی داشته است.

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

نحوه سفارش آلو خشک سیاه

نحوه سفارش این محصول از این مجموعه به این طریق میباشد که باید با مدیریت فروش تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات دقیق میتوانید محصول را به صورت نمونه دریافت کنید و در صورت تایید از کیفیت محصول میتوانید به صورت عمده خریداری کنید.

خرید به صورت حضوری در این مرکز امکان پذیر میباشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

تولید و فروش آلو خشک سیاه

تولید و فروش آلو خشک سیاه | صادرات آلو خشک سیاه

تولید و فروش آلو خشک سیاه توسط بازرگانی رایکا به فروش میرسد این بازرگانی خود …

بازرگانی رایکا