فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک سیاه / فروش آلو خشک سیاه ممتاز با قیمت جدید

فروش آلو خشک سیاه ممتاز با قیمت جدید

فروش آلو خشک سیاه ممتاز با قیمت جدید هم اکنون از طریق این سایت در دسترس مشتریان و خریداران عمده قرار گرفت. آلو خشک سیاه چیست ؟ طعم و مزه آلو خشک چگونه است ؟ آلو خشک سیاه از خاص ترین محصولات خشکبار میباشد که در بازار به ندرت یافت یا خریداری میشود.

این محصول طعم بسیار لذیذ دارد که مزه آن شبیه به مزه لواشک دارد و طعم آن گاهاً ترش و یا شیرین میباشد که بستگی به نوع آلو خشک دارد. فروش آلو خشک سیاه از فقط از مراکز فروش خشکبار و یا شرکت های تولیدی خشکبار و یا آلو خشک امکان پذیر است.

معرفی آلو خشک سیاه

آلو خشک سیاه از محصولاتی است که استان آدربایجان شرقی و غربی از تولید کنندگان این محصول بشمار میروند. این محصول با آلو خشک های دیگر فرق کوچک دارد که آنهم اینست که با پوست خشک میشود. باغداران آلو در آذربایجان میوه آلو را پس از رسیدن آن میچینند و بدون آنکه فرایندی را بر روی آن انجام دهند در زیر نور آفتاب آنرا خشک میکنند. این نوع روش خشک کردن ماندگاری بیشتری دارد اگر با رعایت نکات بهداشتی تولید شود.

فروش آلو خشک سیاه ممتاز با قیمت جدید

قیمت آلو خشک سیاه در نیمه دوم سال 98

قیمت آلو خشک سیاه در نیمه دوم سال دستخوش تغییراتی میشود. این تغییرات قیمت شامل مواردی همچون:

  • میزان تولید در سال
  • میزان تقاضا
  • دلالان و واسطه ها

این موارد اصلی ترین موارد در تعیین قیمت آلو خشک سیاه میباشد.

قیمت آلو خشک سیاه در نیمه اول سال با قیمت هرکیلو 18 تا 20 هزار تومان توسط شرکت های تولید آلو خشک عرضه میشود و باید دید که آیا این قیمت ها در نیمه دوم سال کاهش میابد یا اینکه با روند نزولی آن مواجه می شویم .

فروش آلو خشک سیاه ممتاز با قیمت جدید

فروش آلو خشک سیاه ممتاز

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا عرضه کننده انواع آلو خشک ، آلو بخارا میباشد که بصورت عمده و جزئئ به تمام نقاط کشور با قیمت زیر بازار و درب شرکت ارسال میکند. اگر شما خریدار آلو خشک سیاه هستید میتوانید آلو خشک سیاه ممتاز را بهترین درجه کیفی خریداری کنید. و اگر چنانچه فروشنده آلو خشک سیاه هستید ما این محصول را با قیمت عالی از شما خریداری میکنیم. جهت اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی میتوانید با مدیریت فروش این شرکت تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت

فروش آلو خشک سیاه ارزان قیمت و با کیفیت مناسب توسط بازرگانی رایکا صورت میگیرد. …

بازرگانی رایکا