مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلبالو و گیلاس و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت آلوچه خشک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع آلوچه تولید شده در ایرانصادرات آلوچه خشکقیمت آلوچه خشک
خرید ترشک

قیمت آلوچه خشک صادراتی در کشور های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند. اما در داخل کشور بهترین انواع آلوچه خشک را میتوان با قیمت های بسیار مناسبی تهیه نمود.

آلوچه خشک ایران به کشورهای زیادی در دنیا ارسال شده و این محصول دارای مصرف بسیار فراوانی می باشد و می توان انواع مواد غذایی را از آن تهیه نمود.

قیمت آلوچه خشک

انواع آلوچه تولید شده در ایران

مرکز تولید آلوچه در ایران استان های آذربایجان شرقی و غربی و همچنین استان خراسان رضوی میباشند. آلوچه های تولید شده در این مناطق از کشور به سه دسته آلوچه قرمز، آلوچه زرد و آلوچه سیاه تقسیم می شوند.

از آلوچه های تولید شده در استان های آذربایجان شرقی و غربی که دارای سایز درشتی می باشند برای مصارف خوراکی استفاده شده و صادرات آنها نیز در سطح بسیار بالایی انجام می پذیرد. اما آلوچه خشک تولید شده در استان خراسان رضوی به علت داشتن سایز ریز بیشتر در صنایع فرآوری مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آنها می‌توان به تهیه ترشک و لواشک اشاره نمود. البته به علت طعم خوبی که دارند در معمولا در غذا ها نیز آنها استفاده میشود.

قیمت آلوچه

صادرات آلوچه خشک

انواع آلوچه تولیدی ایران به خاطر کیفیت های بالایی که دارند برای صادرات به کشور های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. از مهمترین بازارهای هدف این محصول می‌توان به کشور روسیه اشاره نمود.

کشور پهناور روسیه از جمله کشور هایی است که طعم آلوچه ایرانی با ذائقه مردم آن کشور بسیار جور بوده و اگر توجه بیشتری به امر بسته بندی محصولات شود و استانداردهای بهداشتی به خوبی در مراحل تولید به خوبی رعایت شوند میتوان نتایج بسیار خوبی را از بابت صادرات آلوچه خشک گرفت.

قیمت آلوچه خشک

قیمت آلوچه خشک صادراتی عموماً بر اساس میزان کیفیت محصول و همچنین میزان سفارش بار تعین میشود. و هر کدام از این ها به تنهایی تاثیر بسزایی در قیمت نهایی و تمام شده محصول دارند.

مجموعه بازرگانی رایکا از جمله مجموعه های فعال در زمینه خرید و فروش آلوچه خشک و دیگر خشکبار میباشد که برای دریافت لیست قیمت این محصولات میتوانید با مشاورین این بازرگانی ارتباط برقرار نمایید.

منبع: مرجع خرید و فروش انواع آلوچه و ترشک

رضا تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلبالو و گیلاس و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید