فروش آلو خشک
خانه / آلو برقانی / قیمت آلو برقانی خشک مرغوب

قیمت آلو برقانی خشک مرغوب

برای استعلام قیمت آلو برقانی خشک مرغوب و دیگر انواع آلو خشک از جمله آلو خشک های تولید شده در شهرستان نیشابور که بزرگترین تولید کننده آلو خشک در کشور است میتوانید از طریق ارتباط گیری با مشاورین این مجموعه اقدام نمایید.

قیمت آلو برقانی خشک که یکی از انواع آلو خشک های تولید شده با طعم بسیار خوب و ظاهر و رنگی بسیار بازار پسند میباشد نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است و از جمله محصولاتی است که میتوان بر روی صادرات آن به کشور های مختلف مانور داد.

آلو خشک صادراتی

آلو برقانی چیست؟

یکی از انواع آلو تولید شده در ایران آلو برقانی است.

این رقم از آلو بومی ایران بوده و مصرف تازه خوری ندارد و بیشترین کاربرد آن بصورت خشک شده و فرآوری برای تولید مواد غذایی دیگر است.

از مزایای خوردن روزانه 5 الی 6 عدد آلو خشک برقانی به گفته محققین محکمتر شدن 20 درصدی استخوانها میباشد و برای رفع یبوست زبان زد میباشد.

خواص درمانی آلو خشک برقانی بسیار زیاد میباشد و حتی به فضانوردانی که قصد رفتن به فضا را دارند توصیه میشود با توجه به اینکه در معرض تشعشعات مختلف جوی قرار میگیرند از آلو خشک برقانی استفاده نمایند که مفید و مؤثر است.

قیمت آلو خشک برقانی مرغوب

از آنجایی که اکثر خریداران این محصول قصد تهیه آن را بصورت عمده دارند هموار قیمت ارائه شده آن به مشتریان باید با توجه به کیفیت آن کاملا رقابتی باشد تا برای تاجر و خریدار کار کردن بر روی آن بصرفه باشد.

برای اطلاع از قیمت آلو خشک برقانی و سایر انواع آلو خشک پیشنهاد ما اینست که با مشاورین فروش این بازرگانی ارتباط برقرار نمایید تا متوجه قیمت های بسیار مناسب این بازرگانی شوید.

خرید الو خشک

بسته بندی آلو خشک با توجه به نیاز مشتری

خریداران و تاجرانی که قصد دارند محصول آلو خشک را با نام و برند خودشان در بازار عرضه کنند میتوانند با هماهنگی های لازم مقدمات آن را انجام داده و محصول را با نام و برند خودشان در اوزان مختلف دریافت نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com
بازرگانی رایکا