فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / قیمت انواع آلو خشک عمده در بازار

قیمت انواع آلو خشک عمده در بازار

قیمت انواع آلو خشک با توجه به اینکه این محصول دارای انواع گوناگونی است متغیر می باشد. شما می توانید آلو خشک را با نازلترین قیمت از مرکز تولید این محصول خریداری کنید.

بازار عمده فروشی انواع آلو خشک

آلو خشک را از نظر تولید می توان به سه دسته تقسیم نمود که این موضوع باعث عرضه عمده این محصول در بازار شده است. انواع مختلف آلو خشک شامل:

  • دودی
  • آفتابی
  • تیزابی

آلو خشک در بازار به صورت فله و بسته بندی عرضه می شود مشتریان می توانند با توجه به سلیقه ای که دارند این محصول را خریداری کنند.

قیمت انواع آلو خشک

نحوه تولید آلو خشک به چه شکل است؟

تیزابی: در این روش آلو را در محلول تیزاب می زنند تا پوست آن نازک شود سپس آن را در مقابل نور آفتاب یا به وسیله دستگاه خشک می کنند.

آفتابی: در این روش آلو به مدت 24 ساعت در داخل آب نمک قرار می دهند تا به راحتی پوست میوه از آن جدا شود و بعد از پوست گیری آن را در مقابل نور آفتاب قرار می دهند تا خشک شود.

دودی: در این روش آلو را بعد از پوست گیری در مجاورت دود گوگرد قرار می دهند و سپس آن را با نور آفتاب خشک می کنند این روش خشک کردن ماندگاری محصول را بالا می برد.

قیمت انواع آلو خشک

قیمت انواع آلو خشک عمده در بازار

بازرگانی رایکا عرضه کننده انواع آلو خشک اعم از آفتابی، دودی و تیزابی است. این مجموعه محصولات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری (اینترنتی) به فروش می رساند.

مشتریان می توانند برای دریافت قیمت به روز انواع آلو خشک با مدیریت فروش تماس گرفته و از قیمت این محصول جویا شوند. این مجموعه آلو خشک در انواع بسته بندی ها که به شکل کارتنی است به مشتریان با قیمت مناسب و تمام شده عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران

عرضه آلو خشک ممتاز امسالی و ارسال آن به تمام نقاط ایران. نیمه دوم سال …

بازرگانی رایکا