مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلبالو و گیلاس و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز آلو بخارا ممتاز در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت روز آلو بخارا در بازار تهرانقیمت روز آلو بخاراتفاوت قیمت آلو بخارا در استانهای مختلفآشنایی با فروشندگان آلو بخارا

قیمت روز آلو بخارا ممتاز در بازار تهران چقدر است؟ آیا میان قیمت روز آلو بخارا در بازار تهران و بازار استان های دیگر تفاوت وجود دارد؟ چگونه میتوان آلو بخارا را در استانهای دیگر نیز به قیمت بازار تهران و حتی کمتر از آن خریداری نمود؟ برای خرید آلو بخارا به قیمت درب کارخانه چه باید کرد؟

اینها از جمله سوالاتی است که اکثر افرادی که قصد خرید آلو بخارا بصورت عمده یا جزئی دارند با آن رو به رو میشوند. در ادامه متن میتوانید پاسخ به این سوالات را دریافت نمایید.

 

قیمت روز آلو بخارا در بازار تهران

یکی از بازار های بزرگ فروش خشکبار در تهران راسته چار سوق در بازار بزرگ است. که انواع محصولات آجیلی و خشکباری در آن موجود بوده که از جمله آنها میتوان به :

 1. آجیل و پسته
 2. بادام
 3. گردو
 4. فندوق
 5. انواع میوه خشک
 6. آلو بخارا
 7. انجیر خشک
 8. و انواع برگه ها

اشاره نمود.

 

قیمت روز آلو بخارا

همانطور که در لیست بالا مشاهده نمودید یکی از انواع خشکبار ارئه شده در بازار تهران آلو بخارا است که از استقبال بسیار خوبی نیز در این بازار برخوردار میباشد.

به علت وجود بنکداران در این بازار و خرید عمده آلو بخارا از محل تولید توسط این افراد شما میتوانید با قیمت های مناسبی این محصول را خریداری نمایید. قیمت خرید عمده آلو بخارا نسبت به خریدهای جزئی بسیار پایینتر و بصرفه تر میباشد.

قیمت آلو بخارا بسته به نوع محصول و کیفیت آن متفاوت است از همین رو قیمت مشخصی بصورت عام نمیتوان برای این محصول بیان کرد و قیمت را باید با ذکر جزئیات مورد نظر از فروشندگان جویا شد.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از تولید کنندگان این محصول در مهد تولید آن یعنی نیشابور است. لذا قیمت تمام محصولات این شرکت حتی از بازار های عمده فروشان ارزانتر است.

 

تفاوت قیمت آلو بخارا در استانهای مختلف

استان تهران به دلیل مرکز بودن محل تبادل بسیاری از محصولات کشاورزی و صنعتی است لذا قیمت های این بازار میتواند نسبت به سایر استانها پایینتر باشد. لذا در ظاهر میتوان گفت بازار تهران برای خرید عمده آلو بخارا بازار مناسبی است.

اما همانطور که میدانید و در متن بالا نیز بدان اشاره شد خود بازاریان نیز این محصول را از جایی دیگر که محل تولید آن است خریداری میکنند. پس نتیجه میگیریم که خرید از تولید کننده اصلی میتواند بهتر باشد چرا که تولید کننده قدرت ارائه آلو بخارا با قیمتهای بسیار پایینتر و کیفیت های مشخص و بهتر از بازار تهران را دارد.

 

آشنایی با فروشندگان آلو بخارا

فروشندگان آلو بخارا به سه دسته تقسیم میشوند که عبارتند از:

 1. خرده فروشان: آلو بخارا را در حجم های کم و بصورت مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهند.
 2. عمده فروشان: افرادی که آلو بخارا را بصورت عمده خریداری کرده و به عنوان واسطه آن را در اختیار خورده فروشان قرار میدهند.
 3. تولید کنندگان: افرادی هستن که خود تولید کننده آلو بخارا بوده و محصول خود را به عمده فروشان، خورده فروشان و مصرف کنندگان اصلی میفروشند.

لذا سایر استان ها نیز میتوانند با خرید مستقیم آلو بخارا از محل تولید به قیمت هایی پایینتر از بازار تهران دست یابند.

شرکت خشکبار رایکا تولید کننده و بسته بندی کننده آلو بخارا است که کار عرضه آلو بخارا را به بازار های داخلی و صادراتی بصورت عمده انجام میدهد.

رضا تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلبالو و گیلاس و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید