فروش آلو خشک
خانه / آلو بخارا / مرکز فروش آلو بخارا و آلو آفتابی صادراتی

مرکز فروش آلو بخارا و آلو آفتابی صادراتی

مرکز فروش آلو بخارا و آلو آفتابی صادراتی این محصولات را به تمام نقاط مختلف جهان ارسال میکند. شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تولید کننده انواع آلو بخارا و آلو آفتابی میباشد و این محصولات را بصورت تنی و جزئئ عرضه میکند.

طریقه خشک کردن آلو بخارا و آلو آفتابی

آلو بخارا و آلو آفتابی از نظر محصول یکی میباشند ولی روش خشک کردن آنها با یکدیگر متفاوت است.

آلو بخارا : روش خشک کردن آلو بخارا بدین شکل میباشد که ابتدا آلو را پوست میگیرند و بعد در سبد های مخصوص قرار میگیرند و با استفاده از دود گوگرد آنرا در زیر نور آفتاب خشک میکنند. دود دادن آلو باعث ماندگاری آن تا مدت زمان طولانی میباشد و کیفیت و رنگ آن تغییری نمیکند.

آلو آفتابی : روش خشک کردن آفتابی آلو نیز دقیقاً به همین شکل میباشد اما از دود گوگرد خبری نیست و بصورت طبیعی در زیر نور آفتاب و در مجاورت هوا خشک میشود. ماندگاری آلو آفتابی نسبت به آلو بخارا کمتر است ولی کیفیت و خواص آن با آلو بخارا یکی میباشد.

مرکز فروش آلو بخارا و آلو آفتابی صادراتی

قیمت آلو بخارا و آلو آفتابی

آلو بخارا و آلو آفتابی از محصولات نمونه و پر فروش بازار خشکبار میباشد و قیمت بسیار مناسبی هم دارند و در طول سال نیز میتوان آنرا تهیه کرد.

تولید آلو بخارا و آلو آفتابی در درجه کیفی های مختلف صورت میگیرد و مشتری طبق سلیقه و نیاز خود میتواند آنرا خریداری کند. قیمت آلو بخارا و قیمت آلو آفتابی سورت شده بایکدیگر متفاوت میباشد و اگر برای خرید این محصول به مرکز فروش آلو بخارا رفتید حتما از قیمت اصلی آن جویا شوید.

اگر قصد خرید این محصول بصورت عمده را دارید میتوانید انواع آلو بخارا و آلو آفتابی را به قیمت عمده از شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تهیه کنید.

مرکز فروش آلو بخارا و آلو آفتابی صادراتی

مرکز فروش آلو بخارا و آلو آفتابی صادراتی

تولید آلو آفتابی و آلو بخارا صادراتی توسط شرکت خشکبار رایکا در قطب تولید آن میتواند نیاز مشتریان از این محصول را بصورت نامحدود تأمین کند. این شرکت کاملاً بدون واسطه بوده و محصولات خود را در بسته بندی های استاندارد و یا فله به تمام نقاط کشور و خارج از کشور ارسال میکند. برای خرید آلو بخارا و یا خرید آلو آفتابی کافیست با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش (مهندس مرشدی): 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آب آلو

فروش آب آلو بخارا در بازار بزرگ تهران

فروش آب آلو بخارا. آب آلو بخارا یکی از نوشیدنی های برتر بوده که این …

بازرگانی رایکا