مشاوره و سفارش

گیلاس :

گیلاس حاوی مقادیر بالایی ویتامین C و انواع آنتی اکسیدان ها از جمله آنتوسیانین هاست که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند، بنابراین برای درمان چین و چروک ها و لکه های پوست مفید بوده و به جوان سازی پوست صورت کمک می کنند. گیلاس و آب گیلاس حاوی مقادیر بالای ویتامین A می باشد که برای درمان آکنه و جوش صورت مفید می باشد، همچنین گیلاس دارای خواص ضد باکتری بوده که با حذف سموم از خون به درمان جوش صورت کمک می کند. مقادیر بالای فیبر موجود در میوه گیلاس باعث بهبود حرکات روده شده و برای پیشگیری و درمان یبوست مفید می باشد.

آلوچه :

به خاطر ماده زرد رنگی که شبیه جوهر زردک است و در بدن تبدیل به ویتامین A می شود در نتیجه برای درمان بیماری شبکوری و رشد بدن مفید است.  این میوه اثرات قابل‌توجهی در جلوگیری از بیماری‌هایی مانند چربی خون بالا، پیری سلول و   گوجه سبز باعث تعادل اسید و باز در جریان خون می‌شود.سرطان دارد. آلوچه ضدقارچی و ضدباکتریایی دارد.

آلبالو :

آلبالو برای افراد دارای چربی شکمی مفید است.

خواص آلبالو و گیلاس مانند هم است و مصرف آن اعصاب را آرامش می دهد، ولی در هر حال نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.

مصرف البالو برای افرادی که خارش پوستی دارند مؤثر و مفید است.

مصرف آلبالو اعصاب را آرامش می بخشد ولی در هر حال نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.

خانم‌هایی که می‌خواهند دارای رنگ درخشانی شوند و زیبایی چهره آنها مورد توجه قرار گیرد برای صاف شدن خون خود باید آلبالو بخورند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
هلو-سفارشیموجودتماس بگیرید
آلبالو-سفارشیموجودتماس بگیرید
آلوچه-سفارشیموجودتماس بگیرید
زردآلو-سفارشیموجودتماس بگیرید
گیلاس-سفارشیموجودتماس بگیرید
آلو خشک-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی رایکا فعالیت خود را از شهر نیشابور و به عنوان مرکز پخش انواع آلو خشک آغاز نمود اما به مرور زمان و با استفاده از ظرفیت کل استان خراسان و استانها دیگر همچون آذربایجان شرقی مجموعه ای از بهترین محصولات را بصورت عمده و خرده با بسته بندی روز به بازار مصرف ارائه میدهد.

 

مدیر مجموعه رایکا

مهندس رضا تاجیک

Call Now Buttonتماس بگیرید